Sapbespoke bir MDP Group markasıdır. MDP Group, 2012’den bu yana danışmanlık, web & mobil geliştirme ve Fintech alanlarında edindiği tecrübeleri doğrultusunda, şirketlerin ihtiyaçlarını karşılayacak inovatif, yaratıcı ve katma değeri yüksek çözümler sunmaktadır. 300’den fazla müşteriyle çalışarak 1000’den fazla projeyi hayata geçiren MDP Group, Sapbespoke ile işletmelerin ihtiyaçlarına yönelik terzi işi web & mobil ürünler geliştirmektedir. Seri üretim ürünleri, farklı işler yapan müşterilere sunmak yerine, kişiye özel ölçülerle üretim yapan bir terzi edasıyla; “müşterinin ölçülerini alıp, giyim tarzını öğrenerek, tam üzerine oturacak ve şık ürünler üretiyoruz”. 

Kullanılan Teknolojiler:

SAP üzerinde çalışan uygulamalarımızda;

  • WEB için; ReactJs, OpenUI5 (Fiori),
  • Mobil için; React-Native (Javascript) ve Flutter (Dart)’ı kullanıyoruz. Bu yöntemler ile çözüm getirelemeyecek spesifik işler için ise doğrudan Swift ve Java / Kotlin ile native mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

SAP üzerinde çalışmayan ve SAP ile endirekt şekilde entegre olarak çalışan uygulamalarımızda;

  • Web tabanlı ürünlerimiz için ReactJs, OpenUI5 (Fiori),
  • Mobil tabanlı ürünlerimiz için React-Native (Javascript)ve Flutter (Dart) ’ı kullanıyoruz. Bu yöntemler ile çözüm getirilemeyecek spesifik işler için ise doğrudan Swift ve Java / Kotlin ile native mobil uygulamalar geliştiriyoruz.
  • Backend tarafında; NodeJs, Go, PHP, Pyhton, Rust
  • Veritabanı tarafında; MongoDB, PostgreSQL, MySQL ve MSSQL kullanıyoruz.

Sapbespoke metodolojisi hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.