MDP Group tarafından geliştirilen SAP Mobil Tahsilat uygulaması, firmaların tahsilat için görevlendirdiğçalışanlarının tüm tahsilat süreçlerini mobil cihazları üzerinden takip etmelerini ve yürütmelerini sağlayan uygulamadır.

Mobil Tahsilat kullanıcısı firmalar, uygulama üzerinden ürün veya hizmet sağladıkları firmaların bilgilerini içeren müşteri kartları oluşturabilirler. Oluşturulan müşteri kartlarıödeme bilgileri, ödeme kayıtları, tahsilat türü, tahsilat tutarı, anlaşma vadesi gibi müşteriye özel bilgileri detaylı bir biçimde gösterir. Saha sorumlusu tahsilat görevlisi, bölgesine atanan müşteri kartlarını görüntüleyerek, tahsilat günü gelen müşterilerle görüşme gerçekleştirebilirler. Uygulama içerisinde yer alan, ödeme bilgileri ekranından nakit, POS veya havale tahsilat çeşitlerinden birini seçerek ödeme alabilirler. 

Ödeme işlemi gerçekleştirdikten sonra tahsilat kaydedilerek onaya gönderilir. Ödeme işleminin çeşitli sebeplerle gerçekleştirilemediği durumlarda, uygulamanın sahip olduğu tahsilat erteleme opsiyonu sayesinde tahsilat daha ileri bir tarihe ertelenebilir veya başka bir tahsilat sorumlusuna atanabilir. 

Tüm Tahsilat Bilgileri Tek Ekranda

  • SAP Mobil Tahsilat uygulaması üzerinden, firmaların tüm tahsilat süreçleri adım adım takip edilebilmektedir.
  • Tahsilatı gerçekleştiren çalışanın bilgileri, ödeme tarihi ve ödeme biçimi sistem üzerinden anlık olarak görüntülenebilmektedir.
  • Otomatik fatura kapatma işlemi ve havale bilgilerinin mobil ortamdan takibi de aynı sistem üzerinden gerçekleştirilebilir.
  • Online veya offline çalışabilen uygulama, android ve IOS işletim sistemine sahip cihazların tümüyle tam uyumlu olarak çalışabilmektedir.
  • Tahsilat sorumluları, sahip olduğu mobil cihazın türü fark etmeksizin, uygulamayı kullanmaya devam edebilmektedir.
  • Mobil Tahsilat uygulaması SAP ile hiçbir entegrasyon gerektirmeden doğrudan haberleşebilir.
  • Uygulama SAP üzerinden çalışır ve tüm işlemler yine SAP sistemine kaydedilerek güvenle saklanır. 

Standart SAP çözümlerinden daha fazlasına mı ihtiyacınız var? 

O halde sizin için geliştirdiğimiz çözümümüz hakkında daha fazla bilgi alın.