Müşteri Memnuniyetini Maksimize Edin! 

SAP Depo Sipariş Takip Uygulaması, satışı gerçekleşen bir ürünün transfer sürecinin takibini kolaylaştıran MDP Group çözümüdür. Uygulama içerisinde yer alan depo bilgilerine erişim hakkı sadece firma tarafından yetkilendirilen çağrı merkezi çalışanlarına tanımlanmaktadır. Ürün tedarikçisi firmaların ve e-Ticaret uygulamalarının müşteri temsilcileri, ürünlerin detaylı bilgilerine uygulama aracılığıyla kolayca erişerek alıcıları hızlı bir şekilde bilgilendirebilir ve müşteri memnuniyetini maksimum noktaya çekebilir. SAP Depo Sipariş Takip uygulaması, web ekranlarında, mobil cihazlarda ve tabletlerde sorunsuz bir biçimde çalışmaktadır.  

Sipariş Numarası ile Detaylı Görüntüleme 

Çağrı merkezi çalışanlarıürün satışının ardından alıcıya iletilen sipariş numarasını SAP Depo Sipariş Takip uygulamasına girerek ürün bilgilerini detaylı bir şekilde görüntüleyebilmektedir. Sipariş numarasının arama çubuğuna girilmesinin ardından sipariş detayları, fatura ve teslimat bilgileri, kargo aşamaları ve kampanya bilgileri sistem üzerinden detaylı bir biçimde görüntülenebilmektedir. Depoda gerçekleşen operasyonların hangi aşamada olduğu uygulama üzerinden anlık olarak takip edilebilmektedir. Atanan stok sayımlarıürün toplama, faturalama ve kargo aşamaları tarihleri ile listelenir.  

Müşteri ve Ürün Bilgilerine Hızlı Erişim

Kullanıcılar, SAP Depo Sipariş Takip uygulamasına girdiğinde siparişi veren kişiye ait isim, telefon ve adres bilgilerine erişim sağlayabilmektedir. Alıcıların hediye paketi talebi gibi, özel durumlarda oluşturduğu sipariş notları sistemde görüntülenebilmektedir. Siparişin teslim edileceği isim ile faturanın kesildiği isim farklı ise uygulama ekranında belirtilir. Uygulama içerisinde, ürünüözellikleri ve detaylı görsellerinin kaydedildiği bir bölüm yer alır.