SAP Bütçe Yönetim Sistemiyle Konsolidasyon Süreçlerinizi Kolaylaştırın! 

Finansal verilerin birden fazla kaynak tarafından üretilmesi, toplanması, yapılandırılması ve raporlanması dikkat gerektiren zorlu bir süreçtir. SAP Bütçe Yönetimi Sistemi, firmaların planlama, bütçeleme, tahmin ve finansal konsolidasyon süreçlerinin yönetimini sağlayan MDP Group çözümüdür.

Uygulama, kurumsal şirketlerin yan kuruluşlarından gelen finansal verileri birleştirebilir, raporlayabilir ve ana şirkete iletebilir. Sistem içerisinde yer alan giriş formları ve raporları kullanılarak finansal ve operasyonel süreçlerin işlevselliği artırılabilmektedir. Kurumların veri toplama ve hesaplama süreçlerinin otomatik hale getiren çözüm finans departmanının iş yükünü azaltır.

SAP Bütçe Yönetim Sistemi, sade ve şık ara yüzü ile firmalara tanıdık bir kullanıcı deneyimi sunar. Çözüm bu özelliği ile, kurumdaki tüçalışanların uygulamayı kolayca benimseyebilmesini ve ekstra eğitime ihtiyaç duymadan kullanabilmesini hedefler.  

SAP ile Tam Entegrasyon 

Bütçe Yönetim Sistemi, SAP sistemi ile tam entegredir ve konsolidasyon – raporlama süreçlerinizi güvenilir bir şekilde yönetmeyi hedeflemektedir. Sahip olduğu araçlar ile doğru bilgiye anında erişim imkanı sağlarken karar alma süreçlerinizi önemli ölçüde hızlandırmaktadır. Uygulamayı kullanan şirketler, plan ve tahminlerini kolayca oluşturabilir, bütçe ve kapanış döngülerini hızlandırabilir ve finansal raporlama standartlarına uyumu sağlayabilir.

Kullanıcılar, sistem üzerinden geleceğe yönelik isabetli finansal öngörüler üreterek gelir ve karlılığı artırmak için daha iyi stratejiler kurabilirler. Bütçe Yönetim sistemi ile yasal ve yönetimsel raporları yerel ve uluslararası muhasebe standartlarına uygun bir şekilde oluşturmak mümkündür.